Loading

لطفا کمی صبر کنید...

تاریخ:۱۳۹۷/۰۶/۱۲

چگونه برای خود گوشواره مناسب انتخاب کنیم؟

چگونه برای خود گوشواره مناسب انتخاب کنیم؟

حتما یک جفت (شاید دو یا سه یا بیشتر) گوشواره در جعبه جواهرات هر خانمی یافت می شود و وقتی پای سلیقه در میان می آید گستره بزرگی از سلایق و علاقه مندی های خانم های شیک پوش به چشم می آید.
با توجه به تعدد مدل های زیبا و شگفت انگیز گوشواره های طلا و جواهر حتما برای هرکس با هر سلیقه ای گوشواره طلا و جواهر مناسبی پیدا خواهد شد.
قطعا یکی از جذاب ترین کارهای دنیا ست کردن گوشواره با لباس و یا بقیه قطعه های طلا و جواهر مثل آویز، گردنبند، دستبند و... است. باید توجه داشته باشید که انتخاب کردن گوشواره مناسب برای هرکس بسیار تحت تاثیر فرم صورت و مدل لباس پوشیدن (اصطلاحا تیپ) آن فرد است.

یکی از نکات بسیار مهم در انتخاب گوشواره این است که گوشواره نباید به گوش شما آسیب برساند. عدم وجود زائده بر روی سطح طلا در گوشواره، عدم استفاده از عناصر حساسیت زا (بویژه در آبکاری) و فرم اصولی اتصالات علی الخصوص در میخ گوشواره می تواند ضامن سلامت گوش شما در حین استفاده از گوشواره باشد.

در هنکام انتخاب گوشواره به نحوه ایستادن گوشواره در گوش بسار دقت کنید، گاهی اوقات عدم رعایت اصول جواهرسازی باعث می شود گوشواره به شکل نامناسبی در گوش قرار گیرد که این امر نه تنها باعث جلوگیری از جلوه و زیبایی گوشواره می شود بلکه ممکن است گوشواره به گوش شما آسیب برساند. پس قبل از خرید حتما گوشواره را امتحان (پرو) کنید.

انواع مدل های گوشواره در بازارهای جهانی

انواع مدل های گوشواره

(تعداد بازدید : 559)
نظرات:
هنوز نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفر باشید.