Loading

لطفا کمی صبر کنید...

شرایط گارانتی و نحوه بازگرداندن محصولات طلا و جواهر ویکی طلا


آرامش خیال و حس رضایت مندی مشتریان عزیز ویکی طلا همواره از پایه های تاسیس ویکی طلا بوده است که با توجه به نوع محصولات ارائه شده و حساسیت بالای آنها از جهات بسیار، این تعهد برای ما به مراتب مهمتر و در الویت امور قرار دارد. ما در این مورد تلاش می کنیم تا هر سفارش در هر شرایطی به صورت مطلوب و مورد انتظار مشتریان به دستشان برسد. با این وجود امکان دارد مشتریان محترم پس از خرید، با مواردی روبرو شوند که در حیطه شغلی ما بعید نبوده و کارشناسان فنی ویکی طلا با تمامی این امور آشنایی کامل و کافی دارند. چنین مواردی در چارچوب خدمات پس از فروش ویکی طلا در نظر گرفته شده است.

شرایط گارانتی و موارد ابطال گارانتی محصولات طلای ساده ویکی طلا


شرایط کلی تعویض محصولات طلای ویکی طلا


خرید محصولات طلای ساده ویکی طلا از مشتری و گارانتی مادام العمر طلا تنها و تنها با وجود فاکتور معتبر مصنوعات ویکی طلا قابل انجام می باشد. توجه و توجه بفرمایید برای تعویض طلای خریداری شده با یکی دیگر از مصنوعات طلای ساده ویکی طلا، بدون کسر اجرت از طلای خریده شده قبلی، محصول فروخته شده به مشتری به قیمت روز طلا محاسبه شده و مابه التفاوت آن با محصول انتخابی جدید از لحاظ قیمت روز طلا و اجرت محصول انتخابی جدید محاسبه می شود. (منظور از طلای ساده، محصولات بدون گوهر است. محصولاتی که دارای گوهر می باشند در دسته بندی جواهرات هستند)

شرایط کلی فروش طلا به ویکی طلا


در صورتی که مشتری قصد فروش و نه تعویض طلای خریداری شده از محصولات ویکی طلا را دارد، تنها با ارائه فاکتور معتبر ویکی طلا، وزن طلای قبلا خریداری شده با قیمت روز طلا محاسبه شده و به مشتری پرداخت می گردد. در صورتی که مشتری قصد فروش طلایی خارج از محصولات ویکی طلا را دارد، تنها و تنها با ارائه فاکتور معتبر محصول مورد نظر می تواند طلای خود را بفروش برساند. طبیعی است که صحت اجناس، مخصوصا از نظر عیار با فاکتورهای ارائه شده توسط کارشناسان ویکی طلا بررسی خواهد شد.

شرایط کلی گارانتی محصولات طلای ویکی طلا


گارانتی تمامی محصولات طلای ویکی طلا جدای از ضمانت خرید بهترین قیمت و بهترین کیفیت در بازار، دارای گارانتی مادام العمر می باشد. بدین معنی که هر زمانی، محصول طلای خریداری شده از ویکی طلا به علت نیاز به تعمیر از هر لحاظ توسط مشتری برگردانده شود، ویکی طلا متعهد است بدون دریافت مبلغی بابت اجرت تعمیرات، محصول فروخته شده را برای مشتری تعویض یا تعمیر کند. بدیهی است که ارائه فاکتور معتبر ویکی طلا شرط اجرای گارانتی می باشد.

شرایط گارانتی و موارد ابطال گارانتی محصولات جواهر ویکی طلا


شرایط کلی تعویض محصولات جواهر ویکی طلا


خرید و تعویض محصولات جواهر ویکی طلا از مشتریان عزیز و گارانتی مادام العمر جواهرات تنها و تنها با وجود فاکتور معتبر محصولات ویکی طلا قابل انجام می باشد. توجه بفرمایید برای تعویض جواهر خریداری شده با یکی دیگر از جواهرات ویکی طلا، جواهر فروخته شده به مشتری به قیمت روز محاسبه شده و مابه التفاوت آن با محصول انتخابی جدید از لحاظ قیمت روز طلا و اجرت محصول انتخابی جدید محاسبه می شود. دقت بفرمایید برای محصول جواهر جدید که مشتری قصد تعویض با آن را دارد تخفیف ویژه مشتریان وفادار خواهیم داشت که بسیار چشمگیر است. برای تعویض و فروش جواهرات به ویکی طلا، ما متعهد به تعویض و خرید محصولات جواهر ویکی طلا به صورت مادام العمر می باشیم.

شرایط کلی فروش جواهر به ویکی طلا


در صورتی که مشتری قصد فروش و نه تعویض جواهر خریداری شده از محصولات ویکی طلا را دارد، تنها با ارائه فاکتور معتبر ویکی طلا، محصول جواهر به قیمت روز محاسبه شده و بدون کسر مبلغ از ارزش واقعی جواهر، وجوه به مشتری بازگردانده می شود. بدیهی است که ارائه فاکتور معتبر ویکی طلا شرط اجرای گارانتی می باشد.

شرایط کلی گارانتی محصولات جواهر ویکی طلا


گارانتی تمامی محصولات جواهر ویکی طلا جدای از ضمانت خرید بهترین قیمت و بهترین کیفیت در بازار، شامل گارانتی بهترین کیفیت پایه جواهر و بهترین کیفیت الماس و گوهرهای استفاده شده در جواهرات، دارای گارانتی مادام العمر می باشد. تمامی محصولات جواهر ویکی طلا دارای شناسنامه علمی می باشد. لطفا توجه بفرمایید شناسنامه علمی یعنی شناسنامه ای که در هر کجای دنیا ارزیاب های جواهرات می توانند برای تعیین قیمت جواهر به آن اطلاعات استناد کنند. گارانتی مادام العمر جواهرات بدین معنی است که هر زمانی، محصول جواهر خریداری شده از ویکی طلا به علت نیاز به تعمیر از هر لحاظ توسط مشتری برگردانده شود، ویکی طلا موظف است بدون دریافت مبلغی بابت اجرت تعمیرات، محصول فروخته شده را برای مشتری تعمیر کند. بدیهی است که ارائه فاکتور معتبر ویکی طلا شرط اجرای گارانتی می باشد.