Loading

لطفا کمی صبر کنید...

تاریخ:۱۳۹۷/۰۶/۰۴

اقدام تحسین برانگیز تیفانی برای حمایت از حیات وحش

اقدام تحسین برانگیز تیفانی برای حمایت از حیات وحش

اشتیاق تیفانی به حفظ حیات وحش

Tiffany & Co  در ماه سپتامبر تازه های خود را به مجموعه جواهرات "Save the Wild" اضافه می کند. تولید این مجموعه از جواهرات که شامل محصولات طلا و جواهر با تمرکز بر طرح های حیوانات و گونه های در حال انتقراض است در سال 2017 آغاز شده است. در آن زمان تیفانی اعلام کرد که این ابتکار عمل بخشی از تعهد مداوم به پایداری و حفاظت محیط زیست است. در حقیقت تیفانی 100 درصد سود خود را از فروش این مجموعه طلا و جواهر در حمایت از پروژه ها برای حفاظت از گونه های در معرض خطر مانند فیل ها، راین ها و شیرها اهدا خواهد نمود.

این کمپانی مطرح تولید کننده طلا و جواهر جواهر سود فروش خود را تا ژانویه 2020 که در مجموع به مبلغ 4 میلیون دلار خواهد بود برای حمایت از حیات وحش هزینه خواهد کرد. تیفانی تامین بسیاری از هزینه های رفاهی مردم قاره آفریقا که زادگاه بسیاری از الماس ها، سنگ های قیمتی و همچنین کارگاه های تراش الماس است بعهده گرفته است.

آنیسا کامادولی کوست مدیر اجرایی تیفانی گفته: "ما برای مسئولیتی که بعهده گرفته ایم بسیار هیجان زده هستیم و امیدواریم تمامی رقبا و همکاران ما در سطح بین المللی اشتیاق خود را برای مشارکت در این طرح اعلام نمایند. با توجه به اینکه تیفانی همواره از زیبایی های طبیعت در محصولات طلا و جواهر خود بهره مند بوده است، حال وقت آن رسیده تا محبت طبیعت شگرف را با محافظت و صیانت از آن جبران نماید."

مجموعه حیات وحش طلا و جواهر تیفانی
(تعداد بازدید : 561)
نویسنده: thejewelrymagazine.com
نظرات:
هنوز نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفر باشید.